O nas

Kim jesteśmy

Grupa AJAX działa na rynku od 2007 roku. Po kilkunastu latach rozwoju opracowaliśmy ponad 100 patentów. AJAX stał się jednym z wiodących producentów sprzętu stomatologicznego. Dysponując siecią dystrybucji w ponad 100 krajach, zaopatrzenie stomatologiczne AJAX przyjmuje zasadę „szybkie pytanie, szybka odpowiedź” jako główny pomysł na obsługę klienta. Jako odpowiedzialna globalna marka, AJAX nieustannie zapewnia najwyższą jakość i dokłada wszelkich starań, aby wspierać naszych klientów i dostarczać najnowsze udogodnienia, takie jak: wyposażenie klinik, wyposażenie gabinetów, dentystyczny sprzęt chirurgiczny i pediatryczny sprzęt stomatologiczny.

Wizja Ajax: Dążenie do stworzenia doskonałego sprzętu stomatologicznego.
Misja Ajax: Zbudowanie najwyższej klasy marki sprzętu dentystycznego.
Podnoszenie jakości sprzętu stomatologicznego używanego w klinikach na całym świecie.
Wartość Ajax: Skoncentrowanie uwagi oraz tworzenie wartości dla naszych klientów.
Jakość jest dla nas najważniejsza, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje oraz zwracamy uwagę na każdy szczegół.
Tworzymy postęp poprzez innowacje.
Szanujemy umiejętności, ufamy sobie nawzajem, rozwijamy się razem.
By pracować z pasją, by żyć szczęśliwie.

Medmarket International jest oficjalnym przedstawicielem Grupy AJAX w Polsce i zajmuje się sprzedażą hurtową unitów oraz zapewnieniem obsługi posprzedażowej.

Historia naszej marki​

2007

Grupa Ajax pojawiła się na rynku stomatologii i wprowadziła serię produktów AJ10-AJ16. Producent po raz pierwszy zaprezentował się innym firmom na IDS (Międzynarodowa Wystawa Dentystyczna w Kolonii).

Grupa Ajax dzięki doskonałej jakości asortymentu uzyskała certyfikat CE i weszła na rynek europejski.

2008

2009

Na rynek wprowadzono wysokiej klasy unit stomatologiczny AJ18.

Premiera wysokiej jakości unitu stomatologicznego AJ16.​

2010

2011

Ajax oficjalnie wszedł na rynek i zdobywał w nim coraz większy udział dzięki swojej wyjątkowej jakości i wzornictwu.

Unity dentystyczne Ajax zostały zaprezentowane po raz pierwszy na targach dentystycznych American ADA.​

2012

2013

Przełom w ekspansji międzynarodowej. Ajax wygrał przetarg na 2000 unitów stomatologicznych w Turcji.​

Po latach międzynarodowej ekspansji jakość Ajax została doceniona przez świat.W tym roku Ajax przeszedł testy i uzyskał certyfikat FDA. W tym samym czasie powstała filia w Europie.

2014

2015

W wyniku szybkiej ekspansji Ajax z powodzeniem wszedł na rynek japoński.​

Australijska filia Ajax została założona w Melbourne. Nowa generacja AJ10-AJ15 została wprowadzona na rynek w tym roku.

2016

2017

Ajax został wyróżniony tytułem „Przedsiębiorstwo High-Tech”. Seria produktów weszła na rynek amerykański.

Ajax wprowadził na rynek pierwszą generację profesjonalnych unitów stomatologicznych, w tym unit implantologiczny – unit stomatologiczny mikroskopowy AJ28 oraz unit stomatologiczny pediatryczny AJ22, umożliwiający wykonywanie zabiegów wyspecjalizowanych pod kątem różnych potrzeb.

2018

2019

Ajax został w tym roku uhonorowany dwiema nagrodami, Example Enterprise i Preponderant Enterprise. Firma Ajax zintegrowała technologię obrazowania stomatologicznego z unitem dentystycznym AJ26. System rejestracji jest obsługiwany przez ekran Full HD, który zapewnia szczegółowe obrazy jamy ustnej w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybszą diagnostykę.

Firma Ajax wprowadziła EOS (Extraoral Suction System), który eliminuje aerozole i szkodliwe cząstki powstające podczas zabiegów stomatologicznych. Wkrótce stał się niezbędnym sprzętem dentystycznym ze względu na wyjątkową ochronę dla zespołów stomatologicznych.

Ajax zawsze przywiązuje dużą uwagę do kontroli infekcji. Producent opracował rewolucyjny wbudowany system dezynfekcji, który chroni wszystkie wężyki i można go łatwo uruchomić jednym ruchem. System został zastosowany w AJ25, który został wprowadzony w 2020 roku wraz z innowacyjną technologią Ajax Smart Control System. Aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie opieki stomatologicznej, Ajax wprowadził inteligentny system do programowania, monitorowania i sterowania unitem dentystycznym.

2020

Dostawa na terenie całego kraju​
Jakość doceniona przez użytkowników
Atrakcyjne ceny na każdą kieszeń
Szybki i sprawny serwis gwarancyjny

Zastanawiasz się, jaki sprzęt dentystyczny jest dla Ciebie odpowiedni?​

Telefon

+48 693 11 88 88

E-mail

info@ajaxdent.pl

Adres

ul. Jana Kazimierza 16, 01-248 Warszawa

Odwiedź nas

Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.
Zgodnie z obowiązującym prawem potwierdzam, że jestem profesjonalistą z branży medycznej. Jestem świadomy, że informacje dostępne na stronie internetowej mogą zawierać treści marketingowe oraz informacje, dotyczące wyrobów medycznych, skierowane wyłącznie do osób wykonujących zawód medyczny.